Київський фестиваль стендового моделізму 2016

ЗВІТИ З ЗАХОДІВ: тематичні виставки, покатушки, збори. UA only.
IsTOPnik
Ім'я: Петр

Re: Київський фестиваль стендового моделізму 2016

Повідомлення IsTOPnik » 06 травня 2016, 14:32

Спасибо за ответы!
Установить уникальный адрес не проблема.
И составы тоже есть, и довольно редкие и уникальные (то что некоторых вторых таких не будет-уверен). Но чтоб не было разнобоя, действительно... А то и Америка есть, включая БигБоя со звуком (но там нужны очень большие радиусы, не знаю, впишется ли. А те, кому не нужны, имею слишком маленькие реборды и тоже рискуют вылететь... ), и Европа 1-4 эпохи.....
Скажите еще, можно просто прийти, поставить на рельсы состав, полюоваться-сфотографировать как он ездит под управлением оператора и через пару часов забрать его, или он должен оставться на путях весь день или всю выставку? Я буду и в других залах с другими моделями участвовать в выставке, но до макета как минимум посмортеть точно доберусь. А вот все сремя быть возле него не смогу :(

4erep_Pashka
Ім'я: Павел
Дякував (ла): 112 рази
Подякували: 76 рази

Повідомлення 4erep_Pashka » 06 травня 2016, 15:13

IsTOPnik писав:Спасибо за ответы!
Установить уникальный адрес не проблема.
И составы тоже есть, и довольно редкие и уникальные (то что некоторых вторых таких не будет-уверен). Но чтоб не было разнобоя, действительно... А то и Америка есть, включая БигБоя со звуком (но там нужны очень большие радиусы, не знаю, впишется ли. А те, кому не нужны, имею слишком маленькие реборды и тоже рискуют вылететь... ), и Европа 1-4 эпохи.....
Скажите еще, можно просто прийти, поставить на рельсы состав, полюоваться-сфотографировать как он ездит под управлением оператора и через пару часов забрать его, или он должен оставться на путях весь день или всю выставку? Я буду и в других залах с другими моделями участвовать в выставке, но до макета как минимум посмортеть точно доберусь. А вот все сремя быть возле него не смогу :(

не обязательно быть всю выставку, укажите день вашего посещения и тему ПС. Судя по вашему описанию ассортимента, больше можно ничего не приносить ;)

Мы не хотим перегружать макет огромным количеством поездов. т.к. образуются пробки. Будет курсировать вменяемое число поездов. Которые по мере пополнения разнообразия локомотивов и вагонов будем катать.

С малыми ребордами на наших модулях проблем никогда не было. Радиусы, конечно, если вы смотрели фото, тоже ничего.

IsTOPnik

Повідомлення IsTOPnik » 06 травня 2016, 16:51

Фолто смотрел, но немного не понял-у вас радиусы на поворотах макеета больше 1м?
С радостью помог бы физически 26-го, нго еще не вернусь в город:(
Все приносить не буду, просто рук не хватит.. потому думаю взять какой-то состав и 1-2 мотрисы, если вы будете не против.
Скажите, до какого числа нужно определиться с днем и составом? Я буду на выставке оба дня, т.к. участвую еще в 2-х паралельных конкурсах... Но наверное в субботу принес бы свои поезда, если дадите зеленый свет..
А может, Вы скажете, что желательнее? Так сказать-чтоб совпадало с тематикой остальных поездов и выглядело все органично?

xyzx
Ім'я: хyz

Повідомлення xyzx » 17 травня 2016, 05:27

Панове, для всіх бажаючих відвідати-покатати - нагадую, попередній регламент:

26.05 четвер - монтаж.
27.05 п'ятниця - відкриття, рухомий склад - каша.
28.05 субота - 1-4 епоха включно*
29.05 неділя - 4 епоха ++ *
30.05 понеділок - демонтаж.

*пріоритет моделям СРСР/СНД, при наявності кворума.

Час роботи виставки: 10-20:00
Вартість вхідного квитка - 40 грн.

План експозиції:
Зображення

P.S. Г-н Кругликов, честно говоря удивлен Вашей инициативе, наверное это в честь какого-то юбилейного Вашего клона на форуме.
Ну раз так - то так и быть, выделим нитку в графике движения под ваш поезд. Но я Вас за язык не тянул, ловлю на слове;) В дальнейшем на эту тему - будьте добры в личку.

IsTOPnik

Повідомлення IsTOPnik » 19 травня 2016, 02:36

Почему инициатива вызвала удивление? Насчет юбилейного клона-я уж не знаю какой он по счету, так что если он и юбилейный-то это чистая случайность :) А вообще, приятно что меня еще помнят:) Польщен :)
Однако не волнуйтесь, этот клон проблем не доставит. Есть вероятность, что он вообще попозже недорого распродаст всю коллекцию и просто исчезнет....
Спасибо за предоставление нитки, но, изучив расписание, понимаю, что моя коллекция попадает в тематику движения в пятницу, когда, к сожалению, не смогу присутствовать. А принести в сбт-вскр, когда возможность быть будет, то моя одинокая в коллекции *чмуха* от Пико без состава к ней ( в коллекцию затесалась случайно ) вряд ли будет интересна как участникам макета, так и зрителям. Да и клонов ее будет, уверен, не мало....
Увы, похоже-в этот раз присоединиться не смогу....
Однако все равно-спасибо за приглашение и радушие. Уверен, однажды все *срастется*.

wildTarik
Ім'я: Тарас
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 10 рази

Повідомлення wildTarik » 19 травня 2016, 22:45

Будемо 29-го двома сім'ями в Кийові. Завітаємо на фест обов'язково (фактично спеціально на нього і їдемо). До зустрічі.
Хюндайчик ─ це печалька!
Электрическая централизация - это когда на станции стрелками и светофорами управляют из одного места.
Зображення

xyzx

Повідомлення xyzx » 20 травня 2016, 19:47

Воу воу, нарешті матиму змогу потиснути твою могутню лапу. Чекаємо!

IsTOPnik писав:Спасибо за предоставление нитки, но, изучив расписание, понимаю, что моя коллекция попадает в тематику движения в пятницу, когда, к сожалению, не смогу присутствовать.

На самом деле кворум по советам это редкость, поэтому придерживаемся хотя бы эпохи.

4erep_Pashka
Ім'я: Павел
Дякував (ла): 112 рази
Подякували: 76 рази

Повідомлення 4erep_Pashka » 27 травня 2016, 08:38

Итак, прекрасная новость!!! :)
Вчера успешно был собран и обкатан наш макет, все ездит и дымит, светит и дудит! Невероятная признательность откликнувшимся на просьбу о помощи, без вас было б намного сложнее сделать все за один день! Мы рады сообщить, что уже сегодня с 10 00 его можно увидеть в Украинском доме, по адресу ул. Крещатик 2.
Настроение- потрясающее!!! :) Месяцы подготовки не прошли даром! Приходите, не пожалеете! Это ведь, самый большой модульный макет железной дороги в Украине!
Также вчера был проведёт эксперимент, мы успешно запустили стрим из "кабины машиниста" миниатюрного поезда. Сегодня мы запустим онлайн трансляцию и те, кто находится далеко, смогут прокатится по нашему макету!

Следите за новостями, после старта трансляции мы опубликуем ссылку на видео в YouTube!
Несколько фото монтажа и результата!:)
Вкладення
20160526_214019.jpg
20160526_214200.jpg
20160526_214147.jpg
20160526_214214.jpg
a-eurriIEEI.jpg
hcaJgRmih94.jpg
zhsEAAzcFjU.jpg
IVtlfJ3tkEg.jpg
c91U4sxZRMo.jpg

Cube_13
Администратор
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 14 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Cube_13 » 27 травня 2016, 12:17

Укуси мене за підтяжки дурний чоловік-батько http://ddruk.center

t2t010
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 71 рази

Повідомлення t2t010 » 29 травня 2016, 00:50

Был сегодня-супер! Парни, как всегда отлично! приятно видеть,что модули обрастают мелочевкой, авто- очень здорово смотрится!

Maximalist
Ім'я: Eugeniy
Контактна інформація:

Повідомлення Maximalist » 30 травня 2016, 13:18

Как правильно сказал Павел, успел "вскочить в последний вагон", пришел перед самым закрытием, но все же успел увидеть весь составной модуль во всей красе, я думаю, практически перед самой разборкой...
даже сделал пару-тройку фото... :)
Ну что сказать, я думаю праздник моделизма удался, даже пресса, насколько я знаю, была...
Ребята - молодцы! жаль что , как всегда, где-то в стороне оказался... но, надесь, может когда-нить наверстаю... ;)
_________________________________________________________________________________________________________________________________

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

artem_b
Ім'я: Артем
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 59 рази

Повідомлення artem_b » 30 травня 2016, 15:00

Тоже зашел вчера. Очень понравилось! :)
Впечатлила модель 2ТЭ121. Кто ее автор?

Wx.
Ім'я: Володимир
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Wx. » 30 травня 2016, 15:06

Добавлю несколько фоток с прошедшей виставки.
wx6.jpg
wx1.jpg
wx2.jpg
wx3.jpg
wx4.jpg
wx5.jpg
20160529_132037.jpg
20160529_132552.jpg
20160529_132803.jpg
20160529_132823.jpg
20160529_132833.jpg
20160529_132858.jpg
20160529_133013.jpg
20160529_133020.jpg

xyzx

Повідомлення xyzx » 30 травня 2016, 17:33

кстати, при просмотре полноразмерных картинок они открываются нормально..

2ТЭ121, а также ТЭП10, 2ТЭ10Л и ТЭ3 привозил Ю.Шепеленко, г. Николаев.

I_L
Ім'я: Игорь
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 20 рази

Повідомлення I_L » 30 травня 2016, 20:29

Очень здорово! Молодцы!

artem_b
Ім'я: Артем
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 59 рази

Повідомлення artem_b » 31 травня 2016, 09:49

Да, совсем забыл! Совмещенный мост очень понравился и кран крутой был!

RTM
Ім'я: Владимир
Подякували: 110 рази

Повідомлення RTM » 05 червня 2016, 03:07

КОГДА ПОЯВИТСЯ БОЛЬШОЙ ФОТООТЧЕТ ПО ВЫСТАВКЕ??????????????????????????????7
Люблю все, шо ездило по нашей колее и рядом с ней, до 91года.
1-87 HO
--> Мой сайт

xyzx

Повідомлення xyzx » 06 червня 2016, 00:46

Що я можу сказати.. це було круто. вірніше, так - КРУТО. або навіть МЕГАКРУТО! Настільки, шо я оце лишень оговтався.
Думаю не збрешу, сказавши що це був найбільший двіж в якому ми брали участь за всю історію руху Київмодуля, і найбільш видовищна київська залізнична експозиція.
Насправді ще рік тому я на СкейлМоделфест навіть не замахувався б; Але тепер ми свідомо вирішили брати участь, хоча шанси гепнутись в багнюку фейсом все ж залишались. Насамперед хочу подякувати всім хто допомагав у створенні залізничної експозиції на KSMF, вас цього разу багато як ніколи:), людей, хто вніс бодай найменшу дрібничку в нинішній макет, без кого він не вдався б.
Подяка Українському дому й пану Жирайру, організатору наймасштабнішого заходу для моделістів за останні роки; і пану Андралу, який з друзями дещо зафейлив початок виставки, але все ж викрутились з ситуації; і Дмитру Дембіку, який так захопився що провів з нами всі чотири дні в Укрдомі, подяка Роману Вікінгу, Володі Wx., Юрію, Рейлмоделу, які допомогли оперативно макет змонтувати;
Подяка всім, чиї руки зробили бодай найменший внесок в його створення і оживлення на весь час виставки чи на пару годин: В.Орешко, Youdmit, Muton, Stinky, Куля, Вова Швайко з бандою, Міша, Стас, В.Слуцький, А. Єрмак, Volvist, Макс, Дімон Кучер і всім-всім-всім (якщо й спробую всіх назвати - все одно забуду когось, так що вибачайте)))!

А тепер по сабжу з фотками. Все лежатиме тут http://kyivmodul.io.ua/album791337
З фотками у нас цього разу не дуже склалось, гарні фото будуть від Дімона Кучера й Аліни Гудзовської, але вони були в нас наскоками, тому дешо по тексту стріляно в офіційному пабліку фестивалю й вже опубліковних постів :oops:
Офіційний фотозвіт з фесту: 1 день, 2 день, 3 день

Отже, спершу загально по виставці. Укрдім на День Києва - це один з епіцентрів подій, тут і велодень, і пробіги під каштанами, і фестиваль морозива прямо біля входу. Про наявність всередині якоїсь виставки повідомляв банер на фасаді.
Зображення

Справа від будівлі, за вуличними кафехами розмітився басейн для змагань із судномоделізму, які проводила ФСССУ в рамках фесту.
Зображення

Всередині ж експозиція зайняла хол 1го поверху і малу залу. По периметру холу були представлені провідні українські виробники та постачальники моделей і реманенту. А в центрі холу на столах розмістилась основна частина стендових моделей, як конкурсних так і позаконкурсних, в різних категоріях - бронетанкова техніка, авіація, діорами, автомобілі, фігури, і частково флот.
Зображення

Ооо, тут було на що подивитись! Нам до такого рівня ще рости й рости.
Наприклад, шикарні діорами за мотивами гри Сталкер і "Свято в аулі", засвітились мабуть в усіх репортажах про фест.
Зображення
Зображення Зображення Зображення Зображення

Зображення

Залізниця ж розмістилась в другій залі. Знайти нас напевно було непросто, з банером-павуком ми дещо прогадали, спасибі оргам - поставили перед сходами вказівник. По сусідству з нами розмістилась експозиція судномоделей:
Зображення
Зображення Зображення Зображення

А при вході в залу прямо по курсу красувалась символіка нашої банди:
Зображення

Перше що могли тут побачити відвідувачі - куточок О.Андреєва й І.Клочко.
Зайвий раз не коментуватиму, думаю виставка все і всіх розставила по місцях)
Шкода, що з нами через певні обставини не зміг прийняти участі Павло Pavnd.
Зображення
Як на мене, найпримітнішим елементом на цих модулях є будівля ст.Водяна Південної залізниці, робота криворізького майстра Володимира Петрусенко.
Детальних фото ніде у фотозвітах не знайшов, прохання якщо хто сфоткав - викладайте плз!

AndrAl представив симпатичний кільцевий модульний макетик в типорозмірі N із керуванням з телефону через Z21.
Зображення

Так склалось, що організатори фесту спершу планували під залізницю лише цей куток. Але захоплені фотографіями й 3D-картинками Черепашки з макетом на пів-зали, виділили простір вздовж стіни в розпорядження UMRC, ми ж постарались заповнити його по максимуму:)
Так що одразу за поворотом відкривалася така ось картина.
Зображення
Зображення

Після модулів Мінісвіту почалась наша клубна крива й з*їзд С.Тишкевича, а за нею - Михайлові Карпати, які перед виставкою заграли новими кольорами й наповнились життям. Подивіться фото з попередніх виставок і знайдіть десять відмінностей!
Зображення
Зображення

В перший день виставки, прямо на очах глядачів, Куля героїчно намотував поліспасти на свій велетенський кран.
Зображення

Двоколійні простори. Колійний пост - одна з робіт 4erep_Pashkи, картон.
Зображення

Двоколійка переходить у вузлову станцію Павлівськ. Павлівськ же вдосконалюється, озеленюється і обростає дрібничками.
Приміром, на цей раз додано освітлення платформ:
Зображення
Зображення

Зображення

Тут здебільшого відбувалась тусня поважних гостей і їх авторських моделей.
Власне з гостей до нас завітали ЮрСанич з пасажирським ретроскладом, Віктор Мuton з власнозібраними кітами й конверсіями ТЕ3, ТЕП10, 2М62 і наливним потягом, й Денис Stinky - автор лінійки цистерн згаданого потяга. Дмитро Дембік з жінкою принесли вигуляти паровозів зі звуком і димом, а також контейнерний поїзд з платформ власного виробництва; також можна було спостерігати свіженькі, щойно зі стапеля, вагони Віктора Орешко - зерновози, цементовози, азотовози тощо.
Зображення

В останній день виставки до нас раптово завітав пан Шепеленко з Миколаєва, і не з порожніми руками:
Зображення
На крайньому фото цікавий момент: монстри українського моделізму Сан Санич, Д.Дембік і Ю.Шепеленко (в оранжевій футболці) дискутують на тему канонів цього самого моделізму.

Рухаємось одноколійним перегоном далі..
Зображення

..і прибуваємо на кінцеву станцію Кіцмань.
Зображення
Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення

В кінці лінії - міні-локація Білоруського модуля на КМі. По-перше, це одні з найстаріших модулів, що робились ще за білоруським стандартом;
А по-друге автор цього колійного поста - Олексій Сєробаба, м.Гомель. Розфарбування, везерінг, підсвітка й димові ефекти - вже мої.
Петля, власне, була радикально зафлочена як усе довкола й отримала друге життя.
Зображення

А ось власне ті люди, з якими пліч-о-пліч ми робили цей двіж.
Зображення

Перші два дні всі ходили напружені, що пізніше пройшло.
Зображення
Зображення

Запалені очі вдячної публіки - найкраща оцінка нашої праці.
Публіка на цьому фото не здогадується, що поряд, в білій футболці - чувак, який вдихнув життя у вузлову станцію - наш друг, програміст Євген. Він дивиться на результат своєї праці й пишається:)
Зображення

Рух, динаміка - це святе. Без руху макет і гроша ломаного не вартий, просто дрова.
Зображення

От десь-якось так.
Дякую за увагу!

PS: Категорично розшукуються хороші фотки за суботу-неділю з авторськими моделями, яких немає в цьому огляді! Thnx/

xyzx

Повідомлення xyzx » 06 червня 2016, 07:29

Невеликий відеоогляд знайшов по вітрильникам і по нам
Video on YouTube

Muton
Ім'я: Витя
Дякував (ла): 114 рази
Подякували: 38 рази

Повідомлення Muton » 06 червня 2016, 10:56

Паша, отличный фотоотчет! Спасибо!
Trains. Cooking. Cycling. So many choices but so little time. (с)

Повернутись до “Виставки та зустрічі моделістів - Україна”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей