Тепловоз BR 120 (звук) ROCO HO (73803)

Хрустаааль!! Кому нужен хрусталь?
Правила форуму
1. Дозволяється публікація оголошень виключно про продаж або обмін моделей, літератури, інструменту і приладдя для моделізму.
2. Оголошення про продаж чи обмін повинно містити якомога повнішу інформацію про товар.
В обов'язковому порядку - найменування, виробник і артикул (для фірмових виробів), фотографія лота, стан (новий, б/в, дефекти), ціна з зазначенням валюти.
3. Один користувач може створити тільки одну тему з оголошенням в розділах "Продам" та "Обмін" і піднімати її не частіше одного разу на місяць.
Пости виду "Ап!", "Торгуємося!", "У продажу!" також вважаються підняттям.
При виставленні на продаж кількох лотів - усі публікуються в одній темі.
Для продажу додаткових лотів до закінчення місяця - додавайте їх у ту ж тему за допомогою редагування своїх постів.
Для розділення теми на розділи можна відразу створювати декілька повідомлень в одній темі з інтервалом не більше 10 хвилин.
В розділі "Куплю" кількість тем необмежена.
4. У темах заборонено обговорення лотів, ціни, розміщення посилань на адреси магазинів. Всі питання з продавцем вирішуються через приватні повідомлення (ЛС).
5. По завершені продажу або обміну товарів, топікстартер зобов'язаний повідомити про це в темі, щоб не дезінформувати інших покупців. Топікстартер може видалити тему (написавши про це в ній або в ЛС модератору), або залишити її і вносити доповнення.
6. При порушенні правил публікації адміністрація має право редагувати пост (криві посилання, ліві фото, невірний опис) або вимагати від топікстартера внести в тему необхідні зміни. У разі ігнору з його боку на протязі доби - пост видаляється.
За трикратне порушення правил, за шахрайство, доступ в розділ "Барахолка" блокується.
7. До уваги користувачів, які ходять на форум лише з метою продажу моделей! Умови розміщення комерційних тем обговорюються з адміністрацією. Адміністарція має право на власний розсуд визначати "комерційність" теми про продаж. В загальних випадках, вам буде присвоюватися звання "Купець", якщо за загальною статистикою форуму число ваших постів більше 20, і при цьому найбільша їх доля припадає на "Продам". При отриманні звання "купець" - тема автоматично переходить в розряд комерційних.
Аватар користувача
Sasha
Купец
Повідомлень: 31
З нами з: 08 вересня 2010, 00:14
Ім'я: Александр
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Тепловоз BR 120 (звук) ROCO HO (73803)

Повідомлення Sasha » 05 лютого 2018, 13:22

Тепловоз BR 120 (звук) на шести осях и четырех тяговых шинах. Артикул: 73803. Двигатель с маховиком. Цифровой декодер PluX22. Интерфейс согласно стандартам NEM 652. Сигнал пика Tri-light белый / красный, изменяющий направление движения. Крепление муфты согласно NEM 362 с кинематикой KK. Модель с цифровыми переключаемыми функциями звука Henning. Железные дороги: DR. Тип тока: DC. Эпоха: IV. Длина буфера: 202 мм. Масштаб: НО(1:87). Производитель: ROCO (Австрия)
.
Товар новый.
Звуковой декодер.
Ссылка на товар на странице производителя -
http://www.roco.cc/en/product/232712-73 ... ducts.html
Цена по сайту ROCO - 264 евро.
На отдачу - за 260 евро.
Вкладення
Roco 73803.png
Roco-73803.jpg

Повернутись до “Продам”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей