Розпродаж колекції НО

Хрустаааль!! Кому нужен хрусталь?
Правила форума
1. Разрешается публикация обьявлений исключительно о продаже моделей, литературы, инструмента и принадлежностей для моделизма.
2. Разрешается публиковать только частные обьявления. Предпринимателям/магазинам - только по договоренности с администрацией сайта.
3. Обьявление о продаже должно содержать как можно более полную информацию о товаре.
В обязательном порядке - наименование, производитель и артикул (для фирменных изделий), фотография лота, состояние (новый, б/у, дефекты), цена с указанием валюты.
4. Один пользователь может создать одно (1) обьявление в течении месяца, и поднимать его не чаще раза в две недели.
Посты вида "Ап!", "Торгуемся, не стесняемся!", "В продаже!" также считаются поднятием.
5. При выставлении на продажу нескольких лотов - все публикуются в ОДНОМ обьявлении. Для продажи дополнительных лотов до истечения месяца - добавляйте их в ту же тему новым постом (если обсуждения не было), или редактированием первого поста и поднятием темы с пометкой вида "новые лоты", "обновлено" и т.п. Количество/интервалы таких поднятий не ограничиваются.
6. По мере продажи товаров топикстартер обязан сообщить об этом в теме, дабы не вводить в заблуждение вновь зашедших. Топикстартер может как удалить тему (написав об этом в ней, или в личку модератору), так и оставить и вносить дополнения.
7. В темах разрешается обсуждение лотов, в том числе цены. Но не перегибайте планку, будьте максимально вежливы и толерантны.
8. При нарушении правил публикации модератор имеет право откорректировать пост (битые ссылки, левые фото, обьединение тем) либо потребовать от топикстартера внести в тему необходимые изменения. В случае игнора с его стороны в течении трех суток - пост удаляется.
За злостные и многократные (более 3х раз) нарушения, доступ в раздел "Продам" блокируется.
9. Уважаемые пользователи, которые ходят на форум лишь с целью продажи моделей! Вам будет присваиваться звание "Купец", если по статистике форума число ваших постов не менее 20, но наибольшая их часть припадает на "Продам". Чтоб исправить это положение, рекомендуем быть поактивней в тематических разделах, ну или не обижайтесь.
Администрация.

Розпродаж колекції НО

Сообщение Тарас » 18 окт 2011, 12:58

В зв'язку з переходом в маштаб N починається розпродаж колекції локомотивів, вагонів і будівель в НО. Основна тематика - американський ПС східного узбережжя, в першу чергу 3-5 епохи.

Повний список позицій до розподажу можна скачати ось тут:
HO розпродаж.xls
(38 КБ) Скачиваний: 256

Ціна, вказана в списку, є стартовою, торг цілком допустимий.

---------------
Пасажирський дизель-поїзд Burlington Zephyr в-ва Concor, версія довоєнних років (з одинарним лобовим прожектором). DCC + звук (встановлено звуковий декодер типу Soundbug, вручну попереднім власником). Світло, кероване DCC у всіх вагонах. В доброму стані, оригінальна коробка в наявності. Ціна - 3200грн.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

---------------
Сплотка локів Bachmann FT A-B-A приписки Southern Railroad, чорної кольорової схеми. Всі три секції обмоторені, DCC на борту (фабрично). Перемальовані з кольорів New York Sentral і професійно додетальовані (сітки, поручні, ілюмінатори) і завезерені. Ціна сплотки - 2200грн. (секції продаються тільки разом)
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

---------------
Лок Bachmann ALCO RS-3 приписки Southern Railroad, чорної кольорової схеми. DCC встановлено фабрично. В дуже доброму стані, некатаний, зберігався на полиці в шафі, захищеній від потрапляння пилюки. Не розбирався, не змащувався. Рідна коробка в наявності. Ціна - 600грн.
Изображение
Изображение

---------------
Пасажирський поїзд Bachmann Spectrum Doodlebug приписки Maryland & Pennsylvania. DCC без звуку. Складається з моторного і причіпного вагонів. В обох вагонах є освітлення (в головному вагонів вмикається декодером, в причіпному - горить постійно). В доброму стані, зберігалася на поличці в шафі. Фірмова коробка і документація в комплекті. Ціна - 1300грн.
Изображение
Изображение

--------------
Паровоз Bachmann 4-8-4 "Niagara" приписки New York Central. DCC встановлена фабрично. В тендері є місце під встановлення звукового декодера з динаміками значного діаметру. Модель в доброму стані, зберігалася в шафі, захищеній від потрапляння пилюки. Рідна коробка в наявності. Ціна - 1100грн.
(!) До паровоза дібраний состав з 8 вагонів (7х 6-осних Walthers та 1х 4-осний Bachmann), продаються окремо.
Изображение

--------------
6-осний вагон-ресторан Walthers NYC Pullman 36-seat Diner. Повний інтер'єр, детальоване підвагонне обладнання. В вагоні інстальовано освітлення (продавалося окремо). Вагон адаптований для проходження кривих 24". В доброму стані, зберігався в рідній коробці, накладні не встановлені. Ціна - 400грн.
Изображение

--------------
6-осний пасажирський вагон Walthers NYC Pullman Solarium Observation. Повний інтер'єр, детальоване підвагонне обладнання. В вагоні інстальовано освітлення (продавалося окремо). Вагон адаптований для проходження кривих 24". В доброму стані, зберігався в рідній коробці, накладні не встановлені. Ціна - 400грн.
Изображение

--------------
6-осний пасажирський вагон Walthers NYC Pullman Lounge Observation. Повний інтер'єр, детальоване підвагонне обладнання. В вагоні інстальовано освітлення (продавалося окремо). Вагон адаптований для проходження кривих 24". В доброму стані, зберігався в рідній коробці, накладні не встановлені. Ціна - 400грн.
Изображение

---------------
Дерев'яні вагони-термоси для транспортування молока в тарі, в-ва Walthers. Рідна упаковка на 2 вагона в наявності, накладі не встановлені. Вагони мною не катані взагалі, зберігалися в коробці. Номери вагонів різні. Ціна - 320грн. за набір з двох вагонів (окремо не продаються).
Изображение
Изображение

--
З запитаннями і пропозиціями прошу звертатися:
Моб. - +38-050-984-19-31, +38-067-680-15-04
Скайп - Armory-ua
Последний раз редактировалось Тарас 12 дек 2011, 12:21, всего редактировалось 45 раз(а).
N - США, "Steam Era"
Тарас

Re: Розпродаж колекції НО

Сообщение Тарас » 18 окт 2011, 13:30

Будівлі:

--------------
Розпродається "металургійний комбінат" (НО):

- Доменна піч Ashland Iron. Walthers Cornerstone #933-2973. Нова, нетронута (всі деталі на літніках), прибула без целофанової упаковки. Ціна - 1950грн.
Изображение Изображение Изображение

- Цех кисневого наддува доменної печі. Walthers Cornerstone #933-2957. Нова, в целофановій обгортці. Ціна - 900грн.
Изображение

- Завод по виробництву коксу (вугільного). Walthers Cornerstone #933-2972. Незібрана, в набір входять вагони для гарячого коксу. Коробка без целофану, трішки пошкоджена, всі деталі на літніках. Ціна - 700грн.
Изображение Изображение

- Роторний розвантажувач вагонів. Walthers Cornerstone #933-3903. Нова, в целофановій упаковці. Ціна - 420грн.
Изображение

- Вагони для коксу (3 штуки в наборі). Walthers #932-3091. Нові, незібрані, в целофані. Приписка - US Steel Co. Ціна - 300грн.
Изображение

ВІДКЛАДЕНО ДО 26.11
- Вагони-"торпеди" для гарячого металу (3 штуки в наборі). Walthers #932-3131. Нові, незібрані, запаковані. Ціна - 380грн. за набір.
Изображение

=========================================
Розпродаються будівлі локомотивного депо:

- Віялове депо Walthers Cornerstone - 2 повних набора #933-2900 (по 3 стойла в кожному) і 2 набора добавочних стойл #933-2901 (по 3 стойла в кожному). Одне повне депо відкрите, від 2х деталей підлоги відділені літніки. Ціна за повне депо 700грн. (650 - за відкриту коробку), за додаткові стойла - по 640грн.. При купівлі 2-3-4 наборів - знижки.
Изображение Изображение Изображение Изображение

- Локомотиворемонтна майстерня Walthers Cornerstone #933-2902. Почата зборка моделі. Ціна - 500грн.
Изображение Изображение

- Пункт заправки тепловозів дизпаливом Walthers Cornerstone #933-2908. Коробка прибула без целофанової упаковки, літніки цілі. Ціна - 300грн.
Изображение

- Башти для заправки піском локомотивів American Limited #5100. В наявності 3 штуки. Ціна кожної = 100грн.
Изображение

- Вагонне депо Walthers Cornerstone #933-3040. Коробка без целофана, відкрита. Літніки цілі. Ціна - 540грн.
Изображение Изображение

- Важкий мостовий кран Walthers Cornerstone #933-3150. Новий. в целофановій обгортці. Ціна - 160грн.
Изображение

- Ваги для вагонів Walthers Cornerstone #933-3199. Коробка відкрита, деякі деталі знято з літніків. Продається в комплекті з вагоном-еталоном (приписка Baltimore & Ohio, є докуплена декаль для перемаркування в Pennsylvania) ву вигляді кіта для самостійної зборки. Ціна комплекту - 330грн.
Изображение Изображение
Последний раз редактировалось Тарас 12 авг 2012, 10:29, всего редактировалось 14 раз(а).
N - США, "Steam Era"
Тарас

Сообщение evilution » 18 окт 2011, 14:22

Лок EMD SD40-2 в-ва Athearn. Куплений як DDC-ready, встановлений звуковий декодер в-ва MRC, відтестований, працює добре, CV-настройки відлагоджені на максимально плавний рух на розгоні і гальмуванні. Встановлені металічні кулачкові сцепки Kadee. Мало катаний, потребує закріплення проводів всередині корпуса. Ціна - 1000грн.

Тимчасово прошу забронювати. Звуковий декодер йде в комплекті? Що мається на увазі під закріпленням дротів? Можна номер морделі за каталогом?
evilution

Сообщение evilution » 18 окт 2011, 14:24

Чи планується продаж БігБоя?
evilution

Сообщение Тарас » 18 окт 2011, 16:11

evilution писал(а):
Лок EMD SD40-2 в-ва Athearn. Куплений як DDC-ready, встановлений звуковий декодер в-ва MRC, відтестований, працює добре, CV-настройки відлагоджені на максимально плавний рух на розгоні і гальмуванні. Встановлені металічні кулачкові сцепки Kadee. Мало катаний, потребує закріплення проводів всередині корпуса. Ціна - 1000грн.

Тимчасово прошу забронювати. Звуковий декодер йде в комплекті? Що мається на увазі під закріпленням дротів? Можна номер морделі за каталогом?

Добро, бронюю до 21.10.

Звуковий декодер вже інстальований в корпус замість базової плати лока, динамік встановлений на двосторонній скотч в кабіні машиністів. Для цього було зсередини трішки знято товщину бортів корпуса лока (декодер від MRC виявився ширшим за базову плату лока). Закріплення проводки - при закритому корпусі дроти чіпляють передній кардан і викликають при русі сторонні звуки.

До речі, у моделі форточки рухомі :).

Номер моделі - 95250, бортовий - 3340.

Продаж БігБоя в першій черзі розпордажу не планується - "під ніж" поки що піде ПС і локи 4-5 епохи. Та й обійшовся він мені недешево, хоча якщо запропонуєте його ціну в $500, можна говорити і про це.

Крім того, доречний обмін HO на N.
N - США, "Steam Era"
Тарас

Сообщение evilution » 18 окт 2011, 16:19

Зрозуміло... На жаль, у мене вже саме ця модифікація є в колекції...
За 700 забрав би, доставка за мій рахунок
evilution

Сообщение Тарас » 18 окт 2011, 16:35

evilution писал(а):Зрозуміло... На жаль, у мене вже саме ця модифікація є в колекції...
За 700 забрав би, доставка за мій рахунок

Звуковий за 700? Колего, Ви би звуковий лок менш як за 100 доларів самі-то віддали б? :D Я моделі розпродаю, а не роздаю майже на шару від безвиході. То є трохи різниця, мали би повагу. :)
N - США, "Steam Era"
Тарас

Сообщение evilution » 18 окт 2011, 21:10

Наша справа запропонувати-Ваша відмовитися. Мене особисто трохи бентежить те, що
трішки знято товщину бортів корпуса
.
Прошу *бронь * зняти.
Щодо поваги-то Вам також варто було б її мати, коли Ви обговорюєте чужі ціни в чужих гілках, наприклад коли я продавав звуковий декодер сам цієї зими.
Чоловіче добрий, чому ж так дорого? Та він коштує у базарний день...
і далі було за текстом.
Успіхів у продажу.
evilution

Сообщение Bernard » 18 окт 2011, 22:13

Круто Тарас ты повернулся ! Я думаю ты немножко немножко ночей не спал пока к такому шагу пришёл.Удачи в выборе.Я пока метаюсь между НО и ТТ.А с распродажей по заниженым ценам не торопись.Модели не мясо.Не тухнут.

evilution,не хами.На свои цены посмотри.А то у нас есть бомбардировщики и взлётная полоса (тоже имеется).
А сейчас извините,я занят.Cтрою железную дорогу.
Bernard

Сообщение Тарас » 18 окт 2011, 23:21

evilution писал(а):Наша справа запропонувати-Ваша відмовитися. Мене особисто трохи бентежить те, що
трішки знято товщину бортів корпуса
.
Прошу *бронь * зняти.
Щодо поваги-то Вам також варто було б її мати, коли Ви обговорюєте чужі ціни в чужих гілках, наприклад коли я продавав звуковий декодер сам цієї зими.
Чоловіче добрий, чому ж так дорого? Та він коштує у базарний день...
і далі було за текстом.
Успіхів у продажу.

"Я буду мстить и мстя моя будет ужасна" :D

Не хотів засмічувати гілку про продаж обговоренням, однак видно доведеться. Я можу підтвердити свої слова про "базарний день" на звуковий декодер лінками на ціни тих декодерів на ринку. Тому прошу мені показати лінки, де продаються звукові локи по 700грн. (ціну пересилки до уваги не беремо в обох випадках для чистоти експерименту). Я там відразу все вигребу! :)

А за зняття броні і за побажання успіхів у продажу - дякую! Лок сьогодні ж був проданий незважаючи на те, що його ціна зашкалила аж за 50% від ринкової ціни нового звукового лока :)
N - США, "Steam Era"
Тарас

Сообщение Тарас » 18 окт 2011, 23:39

Bernard писал(а):Круто Тарас ты повернулся !

Сам в шоке :) Не думал, что на такое решусь. Но мечта увидеть маленький состав с копийным количеством вагонов на одной прямой таки досверлила мой мозг.

Bernard писал(а):Я думаю ты немножко немножко ночей не спал пока к такому шагу пришёл.

Это да. Особенно тяжело было, когда для коллег закупал Н-ковые локи. Неспокойно становилось на душе, когда их в руки брал :)

Bernard писал(а):Удачи в выборе.

Спасибо!

Bernard писал(а):А с распродажей по заниженым ценам не торопись.Модели не мясо.Не тухнут.

Да я и не тороплюсь - сегодня, пока отсортировывал что продавать, а что нет, понял, что продавать локи-вагоны паровой эпохи пока рука не поднимается, оставил себе (теперь на совей шкуре понимаю, почему коллекционеры со стажем выбирают чаще таки паровую эпоху). С другой стороны понимаю, что локи и ПС по тем ценам, по которым я их купил, мне не всегда продать - некоторые были катанными, другие просто слишком дорогие для нашего рынка. Поэтому стараюсь выставлять оптимальные цены на каждый вагон, чтобы их могли приобрести и те, кто охотится за качеством единичных моделей, и те, кому более важно количество вагонов за приемлемые деньги для полноты ощущений от катания составов. Да и распродажа - небыстрое дело, уже сталкивался с этим - в свое время распродал коллекцию БТТ в 1:72. Год на это ушел.
N - США, "Steam Era"
Тарас

Сообщение Vitt » 19 окт 2011, 08:30

Bernard писал(а):Круто Тарас ты повернулся ! Я думаю ты немножко немножко ночей не спал пока к такому шагу пришёл.Удачи в выборе.Я пока метаюсь между НО и ТТ.

Я тоже мучался между ТТ и Н, когда распродал НО, но убедился все-таки, что Н-ка дешевле, более распространенная, и как ни странно - более качественная...
А "контрольный в голову" - когда увидел вживую составчик из 30 вагонов...
Так что буду рад приветствовать в Н-ке (сдавайся - энта зараза не лечится) :D
N-ка дизель, ex-HO ...
Vitt

Сообщение Тарас » 19 окт 2011, 11:14

Vitt писал(а):
Bernard писал(а):Круто Тарас ты повернулся ! Я думаю ты немножко немножко ночей не спал пока к такому шагу пришёл.Удачи в выборе.Я пока метаюсь между НО и ТТ.

Я тоже мучался между ТТ и Н, когда распродал НО, но убедился все-таки, что Н-ка дешевле, более распространенная, и как ни странно - более качественная...
А "контрольный в голову" - когда увидел вживую составчик из 30 вагонов...
Так что буду рад приветствовать в Н-ке (сдавайся - энта зараза не лечится) :D

Та я уже піддався повним ходом - всю виручку від НО вже пускаю на Нку. Перші плоди вже скоро прибудуть. Як приїдуть - сфоткаю-покажу.
N - США, "Steam Era"
Тарас

Сообщение Вовчик188 » 19 окт 2011, 11:20

офф: А из-за перехода с НО на Nку проект Д1 в НО замораживается?
ИзображениеИзображение
H0 "наше все" СЖД,РЖД,-=УЗ=-, 3-5 эпохи
Вовчик188
Шаман Донецкий

Сообщение Тарас » 19 окт 2011, 11:42

Вовчик188 писал(а):офф: А из-за перехода с НО на Nку проект Д1 в НО замораживается?

Ні в якому разі - бізнес до мого хоббі має опосередковане відношення, зв'язок є, але не жорсткий. Просто зростає вірогідність появи поїзда ще й в Нці :)
N - США, "Steam Era"
Тарас

Сообщение Вовчик188 » 19 окт 2011, 12:19

:D Это радует!Информируйте о ходе работ-очень интересная модель.
ИзображениеИзображение
H0 "наше все" СЖД,РЖД,-=УЗ=-, 3-5 эпохи
Вовчик188
Шаман Донецкий

Сообщение Тарас » 19 окт 2011, 12:24

Вовчик188 писал(а)::D Это радует!Информируйте о ходе работ-очень интересная модель.

Роботки поки призупинились - у 3Дшника вінчестер накрився, зараз з нього інфу витягують, там травбли серйозні - довелося вскривати корпус і зчитувати дані напряму.
N - США, "Steam Era"
Тарас

Сообщение I_L » 19 окт 2011, 21:50

Очень интересно, что именно было главным фактором при принятии решения о переходе с Н0 на N. Я лет 17 тому назад переходил с ТТ на Н0, но тогда причина была весьма прозаическая - совершенно несопоставимая разница в выборе.
А сейчас тоже изредка закрадываются мысли о переходе с Н0 на N. Особенно когда покатал поезд с 15 цистернами и 2 локами. Тогда подумал - а что же можно в N-ке сотворить!
Но на выставке в полочках как-то Н0 больше греет, да и старые модели (не все, конечно, но некоторые...) вызывают ностальгические воспоминания.

Поэтому интересны мотивы человека, принявшего кардинальное решение.

А по теме ветки - поворотный круг (видел в фотках коллекции) случайно не продается?
I_L

Сообщение railmodel » 19 окт 2011, 23:03

Тарас писал(а):Роботки поки призупинились — у 3Дшника вінчестер накрився, зараз з нього інфу витягують, там трабли серйозні — довелося вскривати корпус і зчитувати дані напряму.

Как всегда, бэкапы придумали тру́сы“. :evil:
Жаль. Надеюсь, инфу всё-таки восстановят.
railmodel
Ботанчег форумный

Сообщение Тарас » 19 окт 2011, 23:22

I_L писал(а):Очень интересно, что именно было главным фактором при принятии решения о переходе с Н0 на N. Я лет 17 тому назад переходил с ТТ на Н0, но тогда причина была весьма прозаическая - совершенно несопоставимая разница в выборе.
А сейчас тоже изредка закрадываются мысли о переходе с Н0 на N. Особенно когда покатал поезд с 15 цистернами и 2 локами. Тогда подумал - а что же можно в N-ке сотворить!
Но на выставке в полочках как-то Н0 больше греет, да и старые модели (не все, конечно, но некоторые...) вызывают ностальгические воспоминания.

Поэтому интересны мотивы человека, принявшего кардинальное решение.

А по теме ветки - поворотный круг (видел в фотках коллекции) случайно не продается?

Ну як ви ото вмієте поцілити в саму точку! Є круг, їде до мене зі штатів, на другий тиждень буде у мене. Вальтерс, 130-футовий, спеціально для БігБоя брав, в менші він не влізався.
http://www.walthers.com/exec/productinfo/933-2829
Але як зберуся продавати, то відразу з 12-стойловим депо
http://www.walthers.com/exec/productinfo/933-2900
Як я того наважуся позбутися, сам поки не знаю. Якось Вам треба зібратися і синхронно забрати у мене всі ті причиндали з БігБоєм і норфолком 2-6-6-2, бо одне тримає друге мертво.
N - США, "Steam Era"
Тарас

След.

Вернуться в Продам